Doğaüstü (2012) Türkçe Dublaj izle

02-04-2015
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Partlı Videolar Hızlı ve Yüksek Kalitede Eklenmiştir. Tek Part HD Çalışmıyor ise Diğer Alternatifleri Deneyebilirsiniz. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Doğaüstü (2012) Türkçe Dublaj izle
531 kişi izledi.

3 liseli yakın arkadaş gezinti sırasında tesadüf eseri bir kuyu görürler ve merak edecekler ya bişe varmış gibi o çukura inerler. Artık olacaklar için çare yoktur. Düşünce gücü ile istediklerini yapar bir hale gelen bu gençler önce buna inanamayıp oyun gibi görselerde zama ngeçtikçe tehlikeli işlere yönelecek ve insanların kaderleri ile oynamaya başlayacaklardır. İçlerindeki o canavar artık dışarı çıkmış ve onları kontrol etmektedir.

2 yorum bulunmaktadır: " Doğaüstü (2012) Türkçe Dublaj izle "
  1. neco 20 Ocak 2017, 01:48

    tam tersi bence çocukta mahsum değil,güçlerini kötüye kullanıyor insanlara zarar veriyor,adam ona ayakları üstünde durması için nasihatlar verdi,bütün it gibi arkadaslarınla geziyorsun anlamına getirdiher baba evladının iyi olmasını ister ve ister istemez evlatlarının menfati için karışır

  2. bulent 17 Nisan 2015, 21:49

    film güzeldi aşağlık adam oğluna doğru davransaydı bunların hiçbiri yaşanmazdı

Bu Filmleri İzlediniz Mi?
hd film izle